Přeskočit navigaci

Profil firmy

Naše firma se specializuje na plastovou výrobu (PP a PE) v oboru stavebnictví (vodohospodářství) a snažíme se být špičkou na českém trhu. Klademe velký důraz na to, aby naše výrobky byly absolutně vodotěsné, kvalitní, estetického vzhledu a každý detail byl zhotoven profesionálně. K tomu používáme nejmodernější svařovací stroje a zařízení ze Švýcarska, kalibrované a atestované svařovací dráty a konstrukční plastové desky tuzemské výroby. Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni svářečským kurzem. Na všechny naše výrobky jsme obdrželi certifikát od TECHNICKÉHO A ZKUŠEBNÍHO ÚSTAVU STAVEBNÍHO v Praze.Na tomto základě vydáváme na naše výrobky prohlášení o shodě, osvědčení vodotěsnosti a záruční list.

Máme vždy skladem alespoň dva výrobky ( u VŠ min 10. ks.)z naší katalogové řady, což je celkem 75 výrobků. Atypické stavební produkty zhotovujeme do 10 pracovních dnů.

Dopravu nabízíme za bezkonkurenční ceny a při odběru většího množství je doprava automaticky zdarma, tu také nabízíme našim obchodním partnerům a stálým zákazníkům. Těm také nabízíme upřednostnění, při větším odběru atraktivní ceny a poskytujeme jim vzorky našich výrobků do komisního prodeje.

Naše další činnost je výroba plastových bazénů, nádrží a van pro galvanizovny, zahradnictví a zemědělství, průmyslové a potravinářské nádrže a zásobníky, rybářské pramice, vzduchotechnika, zakázková výroba a autodoprava.